Usuwanie wgnieceń PDR

Usuwanie wgnieceń PDR Wrocław

Każdy z nas z pewnością miał kiedyś do czynienia z nieprzyjemnym wizualnym efektem na karoserii samochodu, jakim są wgniecenia — głównie powstające w wyniku gradobicia. Mając na uwadze zmiany klimatyczne i coraz częstsze ekstremalne zjawiska pogodowe w naszym klimacie, należy spodziewać się, że epizodów gradobicia będzie coraz więcej. Nie należy jednak spisywać karoserii swojego samochodu na straty. Usługa usuwania wgnieceń w Auto Gamma Wrocław jest w pełni profesjonalnym świadczeniem, które wykonywane jest w krótkim czasie i daje genialne efekty. W czasie, kiedy my zajmiemy się Twoim samochodem, Ty możesz odpocząć w komfortowych warunkach przy kawie lub herbacie albo nawet popracować zdalnie z dostępem do bezprzewodowego internetu.
usuwaniwe wgniecen wroclaw

Jak odbywa się usuwanie wgniotek metodą PDR?

Nasz salon słynie z wykorzystania metody PDR do usuwania wgniotek po gradzie lub innych przyczynach losowych. Jest to metoda, która wymaga doświadczenia oraz precyzji przez osobę, która ją wykonuje. Niewątpliwą zaletą tej metody jest brak konieczności lakierowania pojazdu. Zajmujemy się likwidacją szkód w szeroko pojętym zakresie. Mamy możliwość naprawy karoserii po gradobiciu w sposób bezgotówkowy, aby nasi klienci nie musieli ponosić kosztów, a my rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem. Jest to bardzo wygodna opcja, która z połączeniu z naszym doświadczeniem daje usługę idealną.

Jakie są zalety usuwania wgnieceń metodą PDR?

Usuwanie wgnieceń metodą PDR ma niewątpliwie dużo zalet. Cechuje je przede wszystkim niska cena, co w dzisiejszych czasach wydaje się kluczową kwestią przy wyborze jakiejkolwiek usługi. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, aby dostosować cenę jak najbardziej adekwatną do danego uszkodzenia. Kolejnym atutem tego rozwiązania jest między innymi brak szpachli, a więc pozostawienie na karoserii oryginalnego lakieru, co ma niewątpliwe znaczenie w przypadku, gdy chcemy za jakiś czas wymienić auto na nowe i sprzedać obecne. Następną zaletą jest szybkość realizacji, która pozwala na przeprowadzenie tego zabiegu praktycznie od ręki, nie ma konieczności rezerwowania sobie na ten cel całego wolnego dnia od pracy.
auto gamma wroclaw pdr

Usuwanie wgnieceń a ubezpieczenie

Opisywaną usługę cechuje również brak problemów z ubezpieczalnią. Wykorzystana technologia PDR pozwala na naprawienie karoserii bez demontażu elementów poszycia, a więc jest akceptowana przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe, które działają na terenie naszego kraju. Pozwala to na uniknięcie niepotrzebnego stresu związanego z problemami z akceptacją takiej usługi. Zapraszamy do Auto Gamma we Wrocławiu

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 100 PLN