Tuning lamp samochodowych

Tuning lamp samochodowych Wrocław

Polecamy skorzystanie z usług naszego salonu, w którym nasi profesjonaliści wykonają modyfikację i tuning lamp samochodowych w zakresie dowolnych pomysłów, o jakich tylko marzą nasi klienci. Naszą pasją jest wszystko, co związane z oświetleniem samochodowym. Nasze doświadczenie pozwala na to, aby samochody naszych klientów wyglądały perfekcyjnie, a oświetlenie było niezawodne i spełniało swoją funkcję w każdych warunkach, jakie możemy spotkać na drogach.

Profesjonalizm i doświadczenie w najlepszej cenie

Oferujemy usługi, które sprawią, że Twój samochód nabierze zupełnie innego charakteru — nawet pojedyncze, niewielkie zmiany mogą sprawić, aby Twoje auto sprawiało wrażenie, jakbyś wymienił je na lepszy model. Tuning lamp samochodowych to praca, która wymaga nie tylko doświadczenia, ale także umiejętności spojrzenia na dany samochód w ten sposób, żeby od razu wiedzieć, co najlepiej sprawdzi się przy konkretnym modelu. Przyjdź do nas a przekonasz się, że nasi pracownicy mogą rozmawiać na ten temat długimi godzinami i zaproponują Ci jak najlepsze rozwiązanie. Twój samochód wedle życzenia może wyglądać bardziej elegancko, nowocześnie lub sportowo.
tuning lamp wroclaw
mofyfikacja lamp wroclaw

Nasze metody tuningu reflektorów

Wykorzystujemy dużo metod w zakresie tuningu reflektorów. Dobieramy metodę do samochodu i życzenia klienta, a nie na odwrót. Jest to bardzo ważne, ponieważ każde auto potrzebuje indywidualnego spojrzenia. Często wykorzystujemy montaż dynamicznego paska kierunkowskazu oraz świateł dziennych DRL – pozwala to na wyróżnienie auta wśród innych. Wykorzystujemy również nowatorskie metody pozwalające na dostosowanie długości oraz nadanie odpowiedniego kształtu. W przypadku takiej modyfikacji światła kierunkowskazu pracują sekwencyjnie. Ich funkcją jest wtedy również działanie jako światła dziennie, a w momencie włączenia kierunkowskazu światło białe jest wyłączane. Ponowne włączenie następuje w momencie, kiedy wyłączymy kierunkowskaz. Jest to innowacyjna metoda, która sprawi, że na Twój samochód co chwile będą rzucane zaciekawione, pełne podziwu spojrzenia. W Auto Gamma we Wrocławiu na bieżąco uzupełniamy swoją wiedzę o nowinki techniczne. Możesz być pewien, że nasza oferta zawsze będzie zawierać najnowsze trendy.

Malowanie wnętrza lamp

Kolejnym bardzo ciekawym sposobem na nadanie Twojemu samochodowi osobliwego wyglądu, jest malowanie wnętrza lamp na różne kolory. Pozwala to nadać specjalnego charakteru konkretnemu modelowi, a kolor lamp zawsze wybierany jest przez klienta. Jesteśmy w stanie wykorzystać bardzo dużą paletę kolorów, wedle życzenia oraz pomysłu klienta. Proces ten rozpoczyna się w pierwszej kolejności demontażem lampy oraz rozklejeniem klosza i oddzieleniem go od reszty elementów.  W następnym kroku przystępujmy do przygotowania powierzchni do malowania poprzez nałożenie dwóch warstw podkładu. Pozwala to na lepszą trwałość farby. Następnie wypełniamy wnętrze lampy wybranym przez klienta kolorem, również dwukrotnie. W ostatnim kroku pozostaje już tylko oczekiwanie na wyschnięcie farby, a następnie ponowny montaż reflektora.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 600 PLN