Regeneracja odbłyśników

Regeneracja odbłyśników Wrocław

Reflektory samochodowe, podobnie jak inne podzespoły samochodowe, zużywają się w naturalny sposób w trakcie eksploatacji pojazdu. Istnieją również czynniki, które mogą przyspieszyć ten proces: nieszczelność lamp, uszkodzenia mechaniczne, stosowanie tanich zamienników żarówek. Nasz serwis od wielu lat pomaga kierowcom dbać o reflektory samochodowe. W szerokim wachlarzu naszych usług znajdziesz również regenerację odbłyśników.

Specjalistyczna regeneracja odbłyśników reflektorów w naszym serwisie

W trakcie eksploatacji lamp samochodowych dochodzi w nich do procesów degeneracyjnych, które w największym zakresie dotykają odbłyśników. Mogą one stopniowo odkształcić się, stopić, ściemnieć lub utracić wykonaną z aluminium powłokę. W wielu wypadkach możliwe jest jednak przywrócenie ich dawnej użyteczności. Dokonuje się tego w specjalnych komorach próżniowych, a w trakcie regeneracji dochodzi do ponownego napylenia aluminium na odblask. Twój odbłyśnik da się więc stosunkowo prosto uratować, a jego wymiana może być konieczna jedynie wówczas, gdy doszło do odkształcenia odblasku.
regeneracja odblysnika wroclaw
metalizacja wroclaw

Odbłyśnik – istotny element lampy samochodowej

Lampa samochodowa składa się z kilku ważnych elementów. Najważniejszą jej częścią jest niewątpliwie żarówka, jednak trudno również przecenić rolę odbłyśnika. Jego stan techniczny wywiera zasadniczy wpływ na jakość wiązki świtała, która jest generowana przez reflektor, a przez to na oświetlenie drogi i Twoje bezpieczeństwo. Uszkodzenie lub nadmierne zużycie odbłyśnika może więc w rezultacie skutkować zagrożeniem dla Ciebie, Twoich najbliższych i innych użytkowników drogi. Profesjonalna regeneracja odbłyśnika może znacząco poprawić jakość strumienia światła, generowanego przez reflektor. Wykonane w tym zakresie prace, przeprowadzone w naszym serwisie, pozwolą na odzyskanie pełnej użyteczności Twoich lamp samochodowych. Dzięki fachowej regeneracji odbłyśnika, zwanej fachowo metalizacją lub napylaniem próżniowym, nie będziesz zmuszony do kosztownej wymiany reflektorów.

Lampy samochodowe – czyszczenie i regeneracja

W naszym kraju średni wiek poruszającego się po drogach samochodu oscyluje wokół 15 lat. Długi okres użytkowania pojazdu skutkuje często utratą jego właściwości użytkowych. Zużycie dotyczy również często elementów reflektorów samochodowych. Na szczęście w wielu modelach lamp istnieje możliwość wymontowania i regeneracji odbłyśnika. Niekiedy jednak jest on dostępny jedynie od strony dekielka – konieczne jest wówczas jego wymontowanie poprzez rozklejenie całego reflektora. Warto skorzystać wówczas z usług najwyższej klasy profesjonalistów, takich jak specjaliści zatrudnieni w naszym zakładzie. Wykonana przez nas fachowa i szybka regeneracja odbłyśnika będzie dla Ciebie kilkukrotnie tańsza od potencjalnej alternatywy – wymiany całego reflektora. Ceny profesjonalnego napylania próżniowego w naszym zakładzie zaczynają się już od 100 zł, a nasze wieloletnie doświadczenie i fachowy personel dadzą Ci gwarancję pełnej satysfakcji z przeprowadzonych prac regeneracyjnych.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 150 PLN