Przeróbka lamp na BI-LED

Przeróbka lamp na BI-LED Wrocław

Możliwe, że nie słyszałeś nigdy o możliwości przeróbki lamp na BI-LED, jest to jednak technologia, którą warto poznać. Staje się ona w ostatnim czasie coraz popularniejsza wśród kierowców. Pozwala na uzyskanie nieporównywalnie mocniejszej wiązki światła w porównaniu do reflektorów xenonowych, a także niski pobór prądu, bezobsługowy system oraz ma jedna wielką zaletę – możliwość montażu w każdego typu reflektorach. Nie musisz się więc martwić, że Twoje auto nie będzie mogło być w ten sposób zmienione. W Auto Gamma we Wrocławiu sprawimy, że nawet starsze modele samochodów będą prezentować się perfekcyjnie, zachwycając swoim wyglądem. Taki efekt uzyskujemy właśnie poprzez innowacyjną technologię soczewek BI-LED, które są montowane w miejsce oryginalnych odbłyśników. Zaletą tego typu rozwiązanie jest niewielki rozmiar projektorów LED oraz niska waga, co pozwala na ich montaż także w reflektorach o niewielkiej przestrzeni roboczej, oraz powoduje skrócenie czasu potrzebnego na ich montaż.
bi-led worlcaw

Zalety lamp BI-LED

Główną zaletą wykorzystania tychże lamp jest przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Odbywa się to poprzez zwiększenie widoczności, co jest szczególnie ważne w przypadku ciężkich warunków na drogach. Mając na uwadze bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników naszego pojazdu, warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Jazda po zmroku stanie się wtedy bardziej efektywna oraz mniej niebezpieczna. Białe światło generowane przez diody LED rozkłada się równomierne, co powoduje zminimalizowanie ryzyka oślepienia. Kolejnym atutem jest energooszczędność oraz niezawodność takiego rozwiązania. Diody LED stosowane w tej technologii są niej energochłonne niż w przypadku klasycznych reflektorów. Skutkuje to przedłużeniem żywotności akumulatora oraz zmniejszeniem zużycia paliwa. Warto zainwestować w soczewki BI-LED, aby potem móc cieszyć się oszczędnością pieniędzy przez długi okres. Lista plusów takiego rozwiązania jest bardzo długa a w jej skład wchodzi także poprawienie atrakcyjności wyglądu naszego samochodu. Jeśli ważne są dla nas efekty wizualne połączone z korzyściami wspomnianymi powyżej, jest to rozwiązanie idealne. Dodatkowo w przypadku zastosowania projektorów BI-LED czy soczewek BI-LED zdolność regulacji lampy zostaje w pełni zachowana. Nie musimy się więc martwić o komputer pokładowy czy wyświetlane błędy.

Wybierz bezpieczeństwo i wygodę jazdy

Decydując się na powierzenie naszej firmie wykonania wymiany lamp, zyskujesz pewność, że praca to zostanie wykonana przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem. Służymy pomocą oraz radą w zakresie optymalizacji oświetlenia samochodu. Montując projektor BI-LED zyskasz nie tylko lepsza widoczność na drodze oraz zwiększysz swoje bezpieczeństwo, ale zyskasz także efekty wizualne. Jest to rozwiązanie idealne dla osób szukających tanich, szybkich rozwiązań. Technologia ta pozwala uzyskać wspaniały efekt niskim kosztem. Powierz nam tę usługę, a my zrobimy wszystko, byś wyjechał od nas w pełni zadowolony.
modyfikacja bi-led wroclaw

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 1400 PLN