Polerowanie lamp

Polerowanie lamp Wrocław

Codzienne używanie samochodu wiąże się z systematycznym zużywaniem jego podzespołów. Lampy nie są tu wyjątkiem, jednak na szczęście ich całkowita wymiana nie zawsze jest niezbędna. Niekiedy polerowanie reflektorów samochodowych może skutecznie przywrócić im użyteczność. Nasz zakład od kilkudziesięciu lat wykonuje profesjonalne usługi w tym zakresie oraz zabezpiecza lampy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych.

Znakomita jakość usług w przystępnej cenie

Wiele jest czynników, które negatywnie wpływają na trwałość lamp samochodowych. Należą do nich między innymi: promienie UV, zanieczyszczenia, opady atmosferyczne i zmiany temperatur. Ich efektem może być uszkodzenie lamp samochodowych i ich matowienie. Pojazd z takimi światłami nie wygląda najlepiej, jednak jest jeszcze jedna ważna kwestia, związana z omawianą sytuacją – zmniejszenie bezpieczeństwa na drodze. Światło, przechodząc przez zmatowiałą lub zżółkniętą powłokę lamp, jest znacznie mniej intensywne. Zły stan reflektorów może więc prowadzić do zagrożenia bezpieczeństwa, zarówno Twojego, jak i Twoich bliskich. Usługi w zakresie polerowania lamp samochodowych, które od wielu lat oferuje nasz serwis, mogą więc uchronić Cię od wielu niekorzystnych zdarzeń. Jest to jednocześnie opcja znacznie tańsza od wymiany całych reflektorów.
polerowanie reflektorow wroclaw
polerowanie lamp wroclaw

Wysoki poziom usług

Polerowanie lamp, wykonane przez nasz fachowy personel, to skuteczna odpowiedź na opisane problemy i sposób na przywrócenie reflektorom dawnych walorów użytkowych. Ich wymianę warto więc traktować jako kosztowną ostateczność — oferowane przez nas usługi polerowania lamp we Wrocławiu pozwalają na rozwiązanie problemu, związanego z ich matowieniem. Jak wyglądają nasze działania w tym zakresie? W pierwszej kolejności usuwana jest, przy pomocy wysokiej klasy materiałów ściernych, pożółkła powierzchnia. Następnie na reflektor nakładany jest specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest wypełnienie mikroskopijnych rys, obecnych na powierzchni lampy. Wykonanie usługi tego typu przez nasz doświadczony zespół gwarantuje, że reflektory, poddane tym zabiegom, trudno będzie odróżnić od produktów fabrycznie nowych. Ostatnim etapem jest nałożenie specjalnej powłoki ochronnej, dzięki której Twoje lampy będą w znacznie mniejszym stopniu narażone na szkodliwe działanie promieni UV niż wcześniej.

Dlaczego warto zamówić usługę polerowania reflektorów właśnie w naszym zakładzie?

Długoletnie doświadczenie w branży powoduje, że usługi w zakresie polerowania reflektorów nie mają dla nas tajemnic. Nasz wykwalifikowany personel przykłada wysoką wagę do dokładności wykonania prac, dzięki czemu zdobyliśmy pozycję lidera na lokalnym rynku.

Usługi wykonujemy z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, przy zachowaniu niskich, przystępnych dla każdego cen. Dzięki sprawnej organizacji potrafimy wykonać prace naprawdę szybko i skutecznie – wkrótce po oddaniu w nasze ręce samochodu będziesz mógł cieszyć się ich spektakularnymi efektami.

Pamiętaj też, że koszt polerowania lamp w naszym renomowanym zakładzie jest znacznie niższy niż ten, związany z wymianą ich na nowe. Nie zwlekaj więc skontaktuj się z nami już dziś.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 300 PLN