Oklejanie lamp folia PPF

Oklejanie lamp folia PPF Wrocław

Lampy samochodowe są jednym z najważniejszych elementów naszego samochodu. Z uwagi na to, że znajdują się one na zewnątrz oraz są wykonane z przezroczystego materiału, w przypadku niekorzystnych czynników pogodowych, są elementem, który jest najbardziej narażony na uszkodzenia przez słońce, śnieg, kamienie, piasek czy też sól drogową w okresach zimowych. Z pewnością utrzymanie lamp w dobrym stanie przez długi czas powinno być ważną kwestią dla każdego użytkownika samochodu. Idealnym rozwiązaniem, aby uzyskać dobry efekt na długi czas, jest zabezpieczenie lamp poprzez ich oklejenie folią PPF.

Oklejanie folią PPF – zobacz, dlaczego warto

Folia PPF jest specjalistyczną, poliuretanową folią, którą wyróżnia przede wszystkim wytrzymałość połączona z przezroczystością. Skutkuje to tym, że w przypadku kiedy nie wiemy, że na danym reflektorze wykorzystana została wspomniana folia, nie jesteśmy w stanie na pierwszy rzut oka tego rozpoznać. Istnieje jednak wyjątek, dzięki któremu możemy wykorzystać ten produkt do niewielkiej zmiany wyglądu naszego samochodu, aby nadawać mu bardziej sportowego lub eleganckiego charakteru. Możemy wtedy pokusić się o przyciemnienie lamp folią ochronną. Jest to szczególnie atrakcyjna opcja, ponieważ łączy ona dbałość o ochronę naszych lamp przed czynnikami zewnętrznymi z dbałością o wygląd pojazdu. W Auto Gamma we Wrocławiu chętnie podzielimy się naszą wiedzą w tym zakresie, doradzimy w dokonaniu najlepszego wyboru, a następnie wykonamy pracę w oparciu o wieloletnie doświadczenie i precyzję.
folia ppf wroclaw
oklejanie lamp wroclaw

Jakie są zalety folii PPF?

Szczególnie w Polsce, gdzie przez większość roku panują niesprzyjające warunki na drogach, wykorzystanie folii PPF daje nam gwarancje zabezpieczenia lamp przed czynnikami zewnętrznymi. Warto zdecydować się na taką inwestycję, ponieważ w przypadku uszkodzenia lampy naszego samochodu na przykład przez odpryśnięty z jezdni kamień bez zastosowanej folii, nierzadko będziemy musieli wymienić taką lampę na nową. Generuje to znacznie większy koszt oraz niepotrzebny stres, którego możemy sobie zawczasu zaoszczędzić. Następną zaletą folii PPF jest odporność na warunki atmosferyczne, co gwarantuje nam, że produkt ten nie będzie blaknął pod wpływem intensywnego słońca, a także nie będzie dochodziło do odklejania się folii w warunkach deszczowych. Produkt ten zapewnia również idealną przepuszczalność promieni świetlnych, co jest bardzo ważne w warunkach panujących po zmroku. Oklejenie reflektora folią nie wpływa w żaden sposób na jakość jego świecenia, gwarantuje więc bezpieczeństwo podczas jazdy. Folia posiada również zdolności termokurczliwości, dzięki czemu może ona być idealnie dopasowana do każdego kształtu lampy. Jest to szczególnie ważne w przypadku nowoczesnych samochodów, gdzie lampy często mają bardzo zaostrzone lub zaokrąglone kształty.

Skorzystaj z naszych usług we Wrocławiu

Doświadczenie oraz profesjonalność naszego zespołu pozwoli pomóc Ci wybrać idealny wariant folii, dopasowany pod Ciebie oraz Twój samochód. Zrobimy wszystko, abyś wyszedł zadowolony, a Twój samochód był w pełni zabezpieczony.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 250 PLN