O Nas

auto gamma wroclaw logo
Jesteśmy firmą stawiającą na innowację i zamierzamy stać się pionierami w konkurencyjnej branży oświetlenia motoryzacyjnego. Świadczymy usługi, które poprawiają bezpieczeństwo na drogach polskich miast i miasteczek. Auto Gamma może poszczycić się wieloletnim stażem w dziedzinie serwisowania samochodów. Powstaliśmy w 1993 roku w celu wypełnienia niszy na rynku zajmującym się profesjonalną naprawą lamp samochodowych. Konkurencją były głównie firmy wymieniające reflektory na drogie oryginały lub tanie zamienniki o niskiej jakości. Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i zająć się regeneracją lamp noszących ślady zużycia. Renowacja polegała na całkowitym odnowieniu oświetlenia i stworzeniu nowej warstwy ochronnej poprzez nałożenie nowej cienkiej warstwy aluminium na wypalone odbłyśniki. Przez lata doskonaliliśmy nasze usługi, stawiając na ciągły rozwój. Poszerzyliśmy również ofertę, a kluczowym momentem w naszej historii stała się możliwość modyfikowania fabrycznego oświetlenia pojazdu, polegająca na zwiększeniu natężenia światła poprzez zastosowanie lamp w słynnej technologii LED. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się ekspertem w swojej branży. W dziedzinie oświetlenia samochodowego wiemy praktycznie wszystko i jesteśmy z tego bardzo dumni. Przez lata stawialiśmy na jakość i niezawodność świadczonych przez nas usług. Dbaliśmy o to, aby każdy klient był zadowolony. Wiedzieliśmy, że jeżeli będziemy dobrze wykonywać naszą pracę, w końcu zostaniemy docenieni.
Mamy do własnej dyspozycji największy w Europie magazyn z częściami zamiennymi, jeśli chodzi o oświetlenie pojazdów, a także szeroki wachlarz elementów zamiennych produkcji własnej. W naszej pracy stawiamy na najnowsze, sprawdzone rozwiązania technologiczne, dzięki czemu możecie pochwalić się najlepszy możliwym oświetleniem samochodowym. Zadowoleni są klienci lokalni, tak samo liczne firmy zagraniczne, z którymi stale współpracujemy. Jesteśmy cenieni za jakość zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Politykę współpracy opieramy przede wszystkim na komunikacji i dialogu. Najpierw słuchamy, staramy się poznać indywidualne preferencje klienta i sprawdzić, czy możemy mu pomóc. Stale monitorujemy wszystkie zlecenia oraz zbieramy opinie klientów o produktach, co pozwala nam na rozwój i samodoskonalenie. Determinacja, uczciwość i dobre wykonywanie naszej pracy pozwoliło nam utrzymać się na rynku wiele lat. Usługi przez nas realizowane dopasowujemy indywidualnie do wymagań klientów, wychodząc naprzeciw nawet niecodziennym pomysłom. Tunning, naprawa, czy po prostu kompleksowe czyszczenie? Warto zrobić to dla swojego samochodu. Doświadczenie we współpracy z tysiącami klientów pozwoliło nam stać się pionierem w branży oświetlenia i jednym z liderów auto detailingu. W naszej ofercie znajdziesz ponadto możliwość naprawy lamp w technologii LED, regenerację odbłyśników czy kloszy reflektorów samochodowych, a także wprowadzenie modyfikacji w układzie oświetlenia – na przykład poprzez montaż soczewek BI-LED. Indywidualne podejście do klienta, sumienność i bycie ciągle na bieżąco z technologią, a także lata praktyki, sprawiają, że jesteśmy idealnym wyborem. Pomożemy Ci oświetlić drogę! Nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś.
auto gamma worclaw reklama

DOŁĄCZ DO
PLACÓWEK FRANCZYZOWYCH
AUTO GAMMA

Pełna oferta Auto Gamma

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:

 • Naprawa szyb
 • Usuwanie wgnieceń PDR
 • Polerowanie lamp
 • Regeneracja reflektorów
 • Regeneracja odbłyśników
 • Tuning lamp samochodowych
 • Przeróbka lamp na BI-LED
 • Oklejanie lamp folia PPF
 • Regeneracja lamp motocyklowych
 • Przeróbka lamp motocyklowych
 • Naprawa lamp LED
 • Przeróbka lamp UK USA na EU

Jesteśmy laureatami

Orly Motoryzacji 2021e gazele biznesu logo autogamma
Wyróżnienia są dla nas szczególnie ważne, a najbardziej te, które zostały sporządzone w oparciu o opinie klientów. Szczycimy się nimi ponieważ otrzymują je tylko najlepsi w branży!

Dziękujemy !

Napisali o nas!

Lampy w aucie słabo świecą? Można je przerobić – zaświecą lepiej niż nowe!

Jeśli reflektory w twoim samochodzie są żółte ze starości, to z zewnątrz przy odrobinie zacięcia możesz odświeżyć je sam – będą wyglądać jak nowe. Ale wypolerowanie kloszy nie sprawi, że lampy będą również świecić jak nowe, bo zużyły się ich wewnętrzne elementy. Można je jednak profesjonalnie zregenerować albo nawet… wymienić na nowe, lepsze!
Przeczytaj więcej!