Detailing wnętrza

Zadbaj o czystość wnętrza samochodu z Auto Gamma Wrocław!

Dbając o wygląd samochodu, nie można zapominać o jego wnętrzu. Czyszczenie wnętrza samochodu nie należy do najprzyjemniejszych czynności wykonywanych przez ich właścicieli. Co więcej, niekiedy to dla nich problematyczne zadanie ze względu na brak czasu. O czystość każdego centymetra wnętrza auta, należy jednak dbać, aby zwiększyć komfort jego użytkowania. W Auto Gamma we Wrocławiu zrobimy to za Ciebie!

Detailing wnętrza – zostaw to profesjonalistom

Często odkurzany samochód oraz regularne czyszczona i myta tapicerka pozwala na zachowanie wyposażenia wnętrza samochodu w nienaruszonym stanie przez dłuższy czas. Regularna konserwacja wszystkich plastikowych, chromowanych i skórzanych elementów pozwala zachować ich nienaganny wygląd, co jest szczególnie ważne dla pasjonatów czerech kółek. Jeśli zależy Ci na tym, aby wnętrze Twojego samochodu jak najdłużej zachowało swój blask, pozwól specjalistom zadbać o czystość wnętrza Twojego auta! Auto Gamma Wrocław jest w tym najlepszy! Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy doskonale znają się na pracy, którą wykonują! Możesz liczyć z naszej strony na usługi o najwyższym poziomie przy wykorzystaniu tylko sprawdzonych środków czyszczących i impregnujących.
detailing wnetrza wroclaw 5
detailing wnetrza wroclaw 4

Detailing wnętrza samochodu Wrocław

Auto Gamma Wrocław Detailing powstał po to, aby zadbać o czystość wnętrza Twojego samochodu! Z największą przyjemnością zajmiemy się usunięciem wszelkich zanieczyszczeń w nim występujących. Zrobimy to z największą precyzją przy wykorzystaniu odpowiednich środków chemicznych. Masz więc pewność, że nie uszkodzimy wnętrza Twojego auta! Auto Gamma poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Wszystkie nasze usługi realizujemy na jak najwyższym poziomie. Dołącz do grona zadowolonych klientów Auto Gamma Wrocław. Skontaktuj się z nami już dziś!

Auto Gamma Detailing wnętrza samochodu – oferta

Auto Gamma to profesjonalne miejsce, w którym zadbasz o czystość swojego pojazdu. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę, obejmującą kilka rodzajów usług. Będąc naszym klientem, możesz wybrać jeden z trzech pakietów — Basic, Super lub Premium. Każdy z nich oprócz ceny różni się ilością wykonanych czynności pielęgnacyjnych. Finalny koszt pakietu uzależniony jest wielkości samochodu.

Pakiet Premium w Auto Gamma

Najbardziej rozbudowany ze wszystkich pakietów. Jego cena rozpoczyna się od 450 zł. Wybierając ten pakiet, możesz liczyć m.in. na dokładne odkurzenie całego wnętrza samochodu. Kompleksowe wyczyszczenie wszystkich tapicerowanych elementów w jego wnętrzu włącznie z podłogą w tym dywaników, tapicerowanych boków samochodu oraz wnętrza bagażnika. Wybierając ten pakiet, możesz liczyć również na czyszczenie i konserwacje elementów skórzanych oraz plastikowych. Zajmiemy się również myciem szyb z zewnątrz oraz wewnątrz samochodu. Możesz liczyć na wyczyszczenie podsufitki i daszków przeciwsłonecznych oraz schodków. Zdezynfekujemy również wnętrze samochodu, a także poddamy je ozonowaniu.
detailing wnetrza wroclaw 3
detailing wnetrza wroclaw 1

Pakiet Super w Auto Gamma

Cena tego pakietu rozpoczyna się od 400 zł. Pakiet ten obejmuje dokładne odkurzenie całego wnętrza samochodu. Wypranie tapicerki, dywaników, podłogi oraz wnętrza bagażnika. Wyczyszczenie oraz konserwacje elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Umycie okien od wewnętrznej strony, a także wyczyszczenie osłon przeciwsłonecznych i schowka

Pakiet Basic w Auto Gamma

Jego cena rozpoczyna się od 300 zł. Zamawiając ten pakiet, w Twoim samochodzie zostanie wykonane gruntowne odkurzanie. Odświeżenie tapicerki oraz podłogi i bagażnika. Zostaną umyte okna od strony wewnętrznej, a także zostanie wykonane nabłyszczenie elementów plastikowych wnętrza samochodu.
detailing wnetrza wroclaw 2

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 300 PLN