Aktywny wydech

Auto Gamma Wrocław Aktywny wydech

Dla pasjonatów czterech kółek brzmienie silnika określa klasę i moc samochodu. Dźwięk wydobywający się z auta może świadczy o jego sprawności i dynamice. Istnieje wiele idealnych odgłosów wydawanych przez silnik, dodatkowo można je poprawić dzięki odpowiednim materiałom i metodom.

Brzmienie silnika — melodia dla auto-maniaka

Sportowy samochód nie musi tylko wyglądać, musi też brzmieć tak, aby każdy zwrócił na niego uwagę. Samochody wraz z upływem czasu stawały się nowocześniejsze i bardziej dostosowane do dzisiejszych potrzeb. Kiedyś tłumik nie był elementem auta, ale po czasie zaczęto ich używać, aby ograniczyć hałasy wydobywające się z pojazdu. Dziś auto nie służy tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Może ono nam dużo powiedzieć o jego właścicielu, dlatego dźwięk wydobywający się z jego silnika także musi nadawać odpowiedni ton. Dynamiczne brzmienie silnika dodaje radości z jazdy i sprawia, że wiele osób zwraca uwagę na pojazd, nie raz z zazdrością. Dźwięk samochodu można podrasować, stosując aktywny wydech.
sound booster wroclaw
aktywny wydech wroclaw

Jak brzmi idealny samochód?

Poza sportowym wyglądem to właśnie brzmienie samochodu świadczy o jego tożsamości. Odgłos silnika to jeden z czynników, który ma wpływ na decyzję o jego zakupie. Dźwięk wydobywa się poprzez wydech, jest to bezpośredni przepływ powietrza bez jakiegokolwiek tłumienia. Odgłos wydawany przez sportowy samochód słychać z daleka, jest on głośny i głęboki. Aby uzyskać taki dźwięk, wystarczy zamontować odpowiedni wydech aktywny. Sportowy samochód posiada dwa typy odgłosów wydobywających się z wydechu. Pierwszy typ pojawia się, gdy samochód przyśpiesza. Drugi natomiast wydobywa się z auta, gdy samochód zwalnia, a biegi zmniejszane są na niższe. Sportowych wydechów jest wiele, jedne wydają bardzo głośny dźwięk, inne są dynamiczne i agresywne, a jeszcze inne są ciche. Znawca jest w stanie stwierdzić po samym dźwięku czy dany pojazd jest mocny i z jaką prędkością się porusza. Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji i chcesz, aby Twoje auto tak brzmiało powinieneś się skontaktować z Auto Gamma we Wrocławiu i zainstalować aktywny wydech do Twojej maszyny.

Co zrobić, aby Twoje Auto brzmiało lepiej?

Idealny dźwięk sportowego samochodu jest wynikiem przetłoczonego powietrza. Turbosprężarka wydaje charakterystyczne dźwięki dla silnika. Dzięki temu samochód słychać z daleka. Jeżeli marzysz o tym, aby Twoje auto brzmiało w charakterystyczny sposób, musisz je zaopatrzyć w aktywny wydech. Jak on działa? Głośniki wydają prawdziwy dźwięk. Specjalny system, który łączy się z samochodem sprawia, że dźwięk dopasowany jest do aktualnych obrotów, obciążenia silnika i prędkości. Brzmienie sportowego auta to najbardziej kultowy dźwięk, który kojarzy się z luksusem, mocą i szybkością. Istnieją samochody, które fabrycznie mają zamontowany aktywny wydech. Dzięki temu już od początku można napawać się chrapliwym i wysokim dźwiękiem turbosprężarki oraz głębokim i niskim odgłosem tłoków. Dla właściciela tworzą one nienaganną całość. Miłośnicy różnie opisują ten odgłos, jako uderzenie pioruna lub gardłowy pomruk. Jedno jest pewne — każdy usłyszy ten odgłos i zwróci uwagę na samochód, z którego się wydobywa.

THOR — doda drapieżności Twoim czterem kółkom

THOR to elektroniczny układ wydechowy, który poprawi brzmienie Twojego silnika. Wystarczy aplikacja mobilna i jeden głośnik, aby Twoje Auto brzmiało jak 8-cylindrowy silnik. Kontaktując się z Auto Gamma Wrocław i decydując się na ten system możesz stać się właścicielem nowego samochodu.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 5999 PLN